Rola żywienia dla zdrowia – spotkanie dla wszystkich zainteresowanych.

4 września godz 17.00

4 września o godz.17.00 w SP nm. 12 ul. Topolowa 23.

Fundacja dla Tczewa i Dyrekcja Szkoły nr. 12 na Suchostrzygach w Tczewie zapraszają do szkoły 4 września o godz.17.00 na spotkanie w ramach projektu profilaktyki zdrowotnej „Dbam o zdrowie” realizowanego wspólnie z Gminą Miejska Tczew, Starostwem Powiatowym w Tczewie i Bankiem Spółdzielczym w Tczewie.

Na spotkaniu mgr Jolanta Łuczkowska specjalistka w zakresie zdrowego odżywiania ze słynnej szkoły dr Ewy Dąbrowskiej z WALDTOUR -REVITA Kaszubskiego Centrum Promocji Zdrowia w Gołubiu, mówić będzie o zachowaniu zdrowia przy prawidłowym odżywianiu, o konieczności wprowadzenia zmian w nawykach żywieniowych ,szczególnie wśród dzieci, o możliwościach zapobieżenia wielu chorobom cywilizacyjnym.

Bliższe informacje na stronie www.fundacjadlatczewa.pl

Zapraszamy rodziców, nauczycieli, Klub Kobiet Aktywnych Fundacji dla Tczewa oraz wszystkich chętnych, wstęp wolny. (Tczew, Suchostrzygi, ul Topolowa 23, Szkoła Podstawowa nr.12).

Fundacja dla Tczewa.

Prezes Wiesława Quella